Lăcătuș la producere (salariu specialistului de la 15000 (șlefuirea și lustruirea produselor din oțel inoxidabil)) | Слесарь на производство

METANCOR
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilităti:

Ajutor angajaților atelierului în producerea produselor din otel inoxidabil: butoaie, mese, copertine și alte articole non-standarde;
Producerea produselor decorative;
Curățarea și prelucrarea cusăturilor;
Lustruirea articolelor din inox;
Lucru de lăcătuș.

Cerințe:

Experiență de lucru cu oțel inoxidabil de la 1 an (obligatoriu !);
Capacitate de a lucra cu instrumente electrice.

Oferim:

Angajare oficială, pachet social complet;
Concediu anual plătit (28 zile);
Condiții de muncă favorabile și confortabile;
Lucru într-o echipă tînără și activă;
Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră;
Uniformă de lucru si toate uneltele necesare;
Salariu specialistului de la 15000 lei.
Program de muncă : Luni - Vineri: 08:30-17:30

Locul de muncă: str. Uzinelor 169, sec. Ciocana, mun. Chişinău.
*Doar candidații care îndeplinesc toate cerințele de mai sus vor fi invitați la interviu.
Vă rugăm să indicați postul vacant.
E-mail: hr@metancor.md
tel: 062-029-997, Denis
web: www.metancor.md

Обязанности:

Помощь сотрудникам цеха в производстве изделий из нержавеющей стали: бочки, столы, навесы и другие нестандартные конструкции;
Изготовление декоративных изделий;
Зачистка и обработка швов;
Полировка нержавеющей стали;
Слесарные работы.

Требования:

Опыт работы с нержавеющей сталью от 1 года (обязательно!);
Умение работать с эл. инструментом.

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство, полный соц.пакет;
Оплачиваемый отпуск (28 дней);
Благоприятные и комфортные условия труда;
Работу в молодом активном коллективе;
Перспективу профессионального и карьерного роста;
Станочный парк;
Заработная плата специалиста от 15000 лей.

График работы: Понедельник - Пятница: 08:30-17:30.
Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

* Только кандидаты, соответствующие всем вышеперечисленным требованиям будут приглашены на интервью.

Просьба в теме письма указывать наименование вакансии.
e-mail: hr@metancor.md.
тел: 062-029-997, Денис
062-029-997
www.metancor.md
Telefon:
062-029-997
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide