Măturător | Уборщик

President
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Angajăm Măturător – Alăturați-vă echipei noastre!

Responsabilități:

Menținerea curățeniei în spațiile desemnate.
Respectarea normelor de siguranță și sanitație.
Utilizarea eficientă a materialelor și echipamentelor de curățare.

Cerințe:

Responsabilitate și seriozitate în îndeplinirea sarcinilor.
Punctualitate și angajament față de orarul de lucru.
Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.
Persoană muncitoare și dedicată.

Oferim:

Angajare oficială, cu toate beneficiile legale incluse.
Prânz asigurat în fiecare zi de lucru.
Program de lucru și salariu negociabil, adaptate nevoilor tale.
Un mediu de lucru sigur și prietenos.

Alăturați-vă echipei noastre și beneficiați de un loc de muncă stabil într-un mediu respectuos și profesional.

Pentru mai multe detalii despre rol și pentru a discuta despre condițiile de angajare, vă invităm să ne contactați la numărul de telefon 060571919 sau să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail restaurant@hotelprezident.md.
Требуется Уборщик – Присоединяйтесь к нашей команде!

Обязанности:

Поддержание чистоты в отведенных помещениях.
Соблюдение норм безопасности и санитарии.
Эффективное использование уборочных материалов и оборудования.

Требования:

Ответственность и серьезность в выполнении задач.
Пунктуальность и приверженность рабочему графику.
Способность эффективно работать как самостоятельно, так и в команде.
Трудолюбивый и преданный своему делу человек.

Мы предлагаем:

Официальное трудоустройство с включением всех законных льгот.
Обеспечение обедом каждый рабочий день.
Гибкий рабочий график и заработная плата, адаптированные к вашим потребностям.
Безопасная и дружественная рабочая среда.

Присоединяйтесь к нашей команде и получите стабильную работу в уважаемой и профессиональной среде.

Для получения дополнительной информации о должности и для обсуждения условий трудоустройства, пожалуйста, свяжитесь с нами по телефону 060571919 или отправьте ваше резюме на электронный адрес restaurant@hotelprezident.md. E-mail: restaurant@hotelprezident.md
Telefon: 060571919
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide