Casier / Operator, Chișinău (Ciocana, Rîșcani, Buiucani, Botanica)

Avem noutăți extraordinar de frumoase. Din nou, am luat avânt, și creștem numărul de filiale. Astfel, avem deschise noi oportunități de creștere în carieră.

Dorim să îți oferim șansa de a te alătura echipei noastre!
Suntem în căutarea unor profesioniști motivați pentru a completa echipa noastră din cadrul companiei BANCASSURANCE, care oferă servicii de schimb valutar, asigurări, credite.

Poziție vacantă: Casier/Operator
Locație: Republica Moldova, Chișinău
Sectoare: Buiucani/ Rîșcani/ Ciocana/ Botanica

Responsabilități principale:

  • Efectuarea tranzacțiilor financiare
  • Gestionarea încasărilor și plăților
  • Oferirea de servicii de calitate clienților
  • Comunicare despre serviciile BANCASSURANCE

Cerințe:

  • Experiență în domeniul bancar (constituie un avantaj).
  • Abilități bune de gestionare a numerarului și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a interacționa eficient cu clienții.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri specializate.
  • Mediu de lucru stimulant și dinamic într-o echipă profesionistă și prietenoasă.

Cum aplici: Trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de email support@bancassurance.md până la data de 31 mai.

Menționează în subiectul email-ului poziția pentru care aplici.

Doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Alătură-te echipei noastre și construiește-ți o carieră de succes.

E-mail: support@bancassurance.md
Tel.: 0 60 322229

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide