Lucrători în secția de producere

ÎNTREPRINDEREA DE PRODUCERE ȘI COMERȚ
angajează:

Hey salutare, noi suntem deschiși din anul 2008, avem o colaborare mare cu o mulțime de magazine și restaurante. Gavris-Prim SRL este o întreprindere de succes și anume legată de producerea și comercializarea de carne pe teritoriul Republicii Moldova.

Începe să faci parte din echipa noastră mare și prietenoasă. La moment suntem deschiși pentru noi candidați:

Responsabilități:

  • Producerea semifabricatelor din carne, formare.
  • Împachetarea semifabricatelor.

Cerințe:

  • Experiență de muncă constituie un avantaj.
  • Comunicabilitate, atitudine responsabilă față de colectiv si companie.
  • Respectarea cerințelor companiei.
  • Fără vicii și calități urîte.

Oferim:

  • Lucru intr-o echipă dinamică,calificată și cu posibilități de creștere.
  • Salariu net 10 000 lei;
  • Pachet social;
  • Prînz cald la ospatărie din contul întreprinderii;
  • Transport pentru angajați din sectorul Buiucani tur-retur.
  • Transport public, autobus cu ruta Nr. 6

Detalii la telefon: 067519333
Adresa: mun. Chişinău, sec. Buiucani, com. Truşeni, str. Chicera 15.
E-mail: gavris.prim1@gmail.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide