Operator Call Center Part-Time - Lucru pentru Studenți

Angajăm:

Ești student(ă) și îți dorești un job flexibil care să îți permită să îți organizezi timpul în mod eficient? Vrei să îți dezvolți abilitățile de comunicare și să câștigi experiență într-un mediu profesional? Atunci te invităm să te alături echipei noastre de operatori call center part-time!

Despre Noi: Suntem un call center în creștere care oferă suport clienților într-un mediu dinamic și prietenos. Credem în dezvoltarea personală și profesională a angajaților noștri și căutăm studenți talentați pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități:

  • Oferirea de suport și asistență clienților prin intermediul apelurilor telefonice și mesajelor
  • Înregistrarea și actualizarea detaliilor apelurilor în baza noastră de date
  • Soluționarea promptă a problemelor și a întrebărilor clienților
  • Respectarea standardelor de calitate și a protocoalelor companiei

Cerințe:

  • Statut de student la o instituție de învățământ superior
  • Abilități bune de comunicare verbală și scrisă în limbile Română și Rusă
  • Capacitatea de a lucra în ture part-time (minim 20 de ore pe săptămână)
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil, adaptabil la orarul tău școlar
  • Oportunități de a câștiga experiență în domeniul serviciilor clienți
  • Training și suport continuu din partea echipei noastre
  • Posibilitatea de avansare în cadrul companiei

Dacă ești student(ă) și vrei să lucrezi într-un mediu dinamic și prietenos, trimite CV-ul tău sau apelează la numărul 069588686 și alătură-te echipei noastre!

hr@yolo.md
Telefon: 069588686

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide