Șofer personal profesional

IMC Group
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Calități personale:

onestitate, moralitate ridicată, concentrație;·
autocontrol emotional,intuiție,capacitatea de a analiza o cantitate mare de informații;
organizare, disciplină, energie, forță fizică,viteza de reacție;
abilități analitice, predictive;
voință puternică.

Cerințe:

permis de conducere cat. B;
să cunoască foarte bine străzile din mun. Chișinău;
să aibă cunoștințe bune despre automobile din clasa premium;
abilități excelente de conducere și cunoștințe solide ale regulilor de circulație;
abilități bune de comunicare;
să nu aveți accidente rutiere;
să aveți o conduită responsabilă;
să inspirați încredere și siguranță pe parcursul traseului;
să aveți experiență în cadrul unui loc de muncă anterior, de acest gen;
să aveți disponibilitate pentru a lucra în program prelungit, inclusiv în weekend-uri și sărbători;
să dați dovadă de politețe, decență și amabilitate;

Descrierea jobului:

transportarea în siguranță a administratorului companiei;

Dress Code "Business Traditional" obligatoriu.
Beneficii:

Pachet salarial atractiv și angajare oficială;
Salariu se discută individual la interviu;
Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat, însoțit de scrisori de recomandare de la angajatorii precedenți.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! E-mail: receptie@imc.md
Tel.: 078803010
Телефон:
078803010
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть