Director | Sucursala Cantemir | Vulcănești

Căutăm un director de sucursală dinamic și entuziast care să se alăture echipei noastre de top. Candidatul ideal va fi, de asemenea, un strateg creativ cu abilități organizatorice excelente și spirit antreprenorial.

Responsabilități:

  • Gestionarea eficientă a activității sucursalei;
  • Respectarea standardelor, procedurilor, instrucțiunilor întocmite pentru activitatea sucursalei;
  • Asigurarea îndeplinirii planului lunar de către întreaga echipă prin monitorizarea, susținerea și motivarea tuturor angajaților;
  • Asigurarea unor servicii de calitate atât pentru clienții băncii cât și pentru clienții potențiali;
  • Promovează activ produsele, serviciile și imaginea băncii în general, atât în fața clienților interni cât și a celor externi.

Cerințe și competențe:

  • Experiență de lucru de minim 2 ani în sistemul bancar;
  • Competențe organizatorice și de conducere;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
  • Abilități de comunicare, negociere și management;
  • Abilități de a face oferte comerciale și de a vinde produse bancare;
  • Abilitatea de a lucra independent, sistematic (planificare, organizare și control);
  • Abilitatea de a percepe și estima riscul implicat în activitatea bancară, de a-l evalua corespunzător, de a-și asuma riscuri;
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a lucra într-un ritm alert;
  • Onestitate, responsabilitate și reputație profesională impecabilă.

În echipa maib vei beneficia de:

  • Mediu de muncă profesionist și oameni care te vor inspira în ritmul agile;
  • Tichete de masă și credite preferențiale;
  • Gamă largă de reduceri la partenerii maib;

Oportunități excelente de a avea autonomie în poziția ta, de a te bucura de viața profesională împreună cu echipa noastră și de a fi contribuitorul cheie în construirea unei bănci agile.

Ne vom bucura să facem echipă comună!

Expediază CV-ul la adresa resurseumane@maib.md, indicând funcția pentru care candidezi și hai să excelăm profesional împreună.

*Vor fi invitate la interviu doar persoanele selectate. În funcție de caz, CV-ul tău ar putea fi analizat și pentru alte poziții vacante din cadrul maib.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть